Location : Home > L > LGY1C183MELZ50
LGY1C183MELZ50
Share on FacebookShare on Facebook
LGY1C183MELZ50 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY1C183MELZ50 DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LGY1C183MELZ50 CAP ALUM 18000UF 20 16V SNAP 606800 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGY1C183MELZ50 RoHS Compliant 37444 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LGY1C183MELZ50 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 16volts 18000uF 105c 22x50x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com