Location : Home > C > C1206C226K8PACTU
C1206C226K8PACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C226K8PACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C226K8PACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 22uF X5R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1206C226K8PACTU CAP CER 22UF 10V 10 X5R 1206 1011100 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.