Location : Home > C > C0603C0G1H620J
C0603C0G1H620J
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C0G1H620J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C0G1H620J Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 62pF 5 50Volts 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C0G1H620J CAP CER 62PF 50V 5 NP0 0201 806900 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.