Location : Home > C > C0805X152J5GACTU
C0805X152J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805X152J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805X152J5GACTU CAP CER 1500PF 50V 5 NP0 0805 793600 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0805X152J5GACTU CAP CER 1500PF 50V 5 NP0 0805 898800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805X152J5GACTU CAP CER 1500PF 50V 5 NP0 0805 793600 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C0805X152J5GACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0805X152J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1500pF 5 C0G Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd