Location : Home > 1 > 1206PC103KAT1A
1206PC103KAT1A
Share on FacebookShare on Facebook
1206PC103KAT1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
1206PC103KAT1A 985765 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1206PC103KAT1A CAP CER 10000PF 250V X7R 1206 587600 AVX Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
1206PC103KAT1A CAP CER 10000PF 250V X7R 1206 692800 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
1206PC103KAT1A CAP CER 10000PF 250V X7R 1206 587600 AVX Corporation 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-2-W1-22-9-100CS2870 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD