Location : Home > C > C0805X104K4RACTU
C0805X104K4RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805X104K4RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805X104K4RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.1uF 10 Learn Mo 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805X104K4RACTU CAP CER 0.1UF 16V 10 X7R 0805 800300 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0805X104K4RACTU standard package with RoHS 46010 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.