Location : Home > E > ECQ-E4274RKF
ECQ-E4274RKF
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E4274RKF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E4274RKF CAP FILM 0.27UF 400VDC RADIAL 1423900 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECQ-E4274RKF Film Capacitors 400DC 0.27uF 10 L/S =10mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com