Location : Home > C > C0805C510K5GACTU
C0805C510K5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C510K5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C510K5GACTU CAP CER 51PF 50V 10 NP0 0805 1521300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0805C510K5GACTU CAP CER 51PF 50V 10 NP0 0805 715000 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C510K5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 51pF C0G 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.