Location : Home > 0 > 08053A101K4T2A
08053A101K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
08053A101K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08053A101K4T2A CAP CER 100PF 25V 10 NP0 0805 1236700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
08053A101K4T2A CAP CER 100PF 25V 10 NP0 0805 686700 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
08053A101K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 100pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.