Location : Home > C > C0805C472K1GACTU
C0805C472K1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C472K1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C472K1GACTU CAP CER 4700PF 100V 10 NP0 0805 910800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C472K1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 4700pF 10 C0G 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
C0805C472K1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 4700pF 10 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.