Location : Home > C > C0805C472J1GACTU
C0805C472J1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C472J1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C472J1GACTU CAP CER 4700PF 100V 5 NP0 0805 910900 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C472J1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 4700pF 5 C0G 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
C0805C472J1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 4700pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.