Location : Home > C > C0805C431J1GACTU
C0805C431J1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C431J1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C431J1GACTU CAP CER 430PF 100V 5 NP0 0805 908000 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C431J1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 430pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.