Location : Home > C > C0805C300M3GACTU
C0805C300M3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C300M3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C300M3GACTU CAP CER 30PF 25V 20 NP0 0805 1433400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0805C300M3GACTU CAP CER 30PF 25V 20 NP0 0805 798100 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C300M3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 30pF C0G 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.