Location : Home > C > C0805C470M5GACTU
C0805C470M5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C470M5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C470M5GACTU CAP CER 47PF 50V 20 NP0 0805 690900 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0805C470M5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 47pF C0G 20 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
C0805C470M5GACTU CAP CER 47PF 50V 20 NP0 0805 1413100 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited