Location : Home > C > C0805C105Z9VACTU
C0805C105Z9VACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C105Z9VACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C105Z9VACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0805C105Z9VACTU CAP CER 1UF 6.3V Y5V 0805 1349900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0805C105Z9VACTU CAP CER 1UF 6.3V Y5V 0805 693900 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
40-3-10 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Non Activated (R) Static Dissipative (SD) Green 0.080" (2.03mm) 10' (3.048m)