Location : Home > C > C0805C105Z8VACTU
C0805C105Z8VACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C105Z8VACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C105Z8VACTU standard package with RoHS 45510 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0805C105Z8VACTU CAP CER 1UF 10V Y5V 0805 1350000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
B57331V2472J60 EPCOS 12000 12+ 0603 (1608 Metric) SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
B57331V2472J60 EPCOS Inc 13830 2013+ THERMISTOR NTC 4.7K OHM 5 0603 Ameyic Electronics Limited
B57331V2472J60 EPCOS Inc 62005 1531+ THERMISTOR NTC 4.7K OHM 5 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B57331V2472J60 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SFH 309-4 IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SFH 309-4 NEW 77310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SFH 309-4 OSRAM 46730 1525+ PHOTOTRANSISTOR NPN 3MM 860NM Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SFH 309-4 OSRAM 57139 1516+ PHOTOTRANSISTOR NPN 3MM 860NM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com