Location : Home > C > C0603X332K5RACTU
C0603X332K5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603X332K5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603X332K5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.0033uF 10 Learn 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0603X332K5RACTU CAP CER 3300PF 50V 10 X7R 0603 900400 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0603X332K5RACTU standard package with RoHS 45220 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.