Location : Home > 3 > 381LR121M400H032
381LR121M400H032
Share on FacebookShare on Facebook
381LR121M400H032 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
381LR121M400H032 CAP ALUM 120UF 20 400V SNAP 1401900 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
381LR121M400H032 CAP ALUM 120UF 20 400V SNAP 87770 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
381LR121M400H032 standard package with RoHS 43530 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
381LR121M400H032 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 120uF 400V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd