Location : Home > C > C0603C470J5GALTU
C0603C470J5GALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C470J5GALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C470J5GALTU CAP CER 47PF 50V 5 NP0 0603 1453000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603C470J5GALTU CAP CER 47PF 50V 5 NP0 0603 793000 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0603C470J5GALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 47pF C0G 5 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C0603C470J5GALTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0603C470J5GALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 47pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com