Location : Home > C > C0603C470J3GALTU
C0603C470J3GALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C470J3GALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C470J3GALTU standard package with RoHS 45380 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0603C470J3GALTU CAP CER 47PF 25V 5 NP0 0603 1453100 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603C470J3GALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 47pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com