Location : Home > C > C0603C333J3RACTU
C0603C333J3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C333J3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C333J3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 33000pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0603C333J3RACTU CAP CER 0.033UF 25V 5 X7R 0603 882800 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0603C333J3RACTU standard package with RoHS 45870 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0603C333J3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 33000pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com