Location : Home > C > C0603C330J5GAC7411
C0603C330J5GAC7411
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C330J5GAC7411 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C330J5GAC7411 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 33pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C330J5GAC7411 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 33pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0603C330J5GAC7411 654879 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
C0603C330J5GAC7411 CAP CER 33PF 50V 5 NP0 0603 791700 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited