Location : Home > C > CDV19FF272JO3
CDV19FF272JO3
Share on FacebookShare on Facebook
CDV19FF272JO3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CDV19FF272JO3 CAP MICA 2700PF 1KV 5 RADIAL 579400 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CDV19FF272JO3 CAP MICA 2700PF 1KV 5 RADIAL 689400 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CDV19FF272JO3 Mica Capacitors MICA 2700pF 1000V J 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com