Location : Home > C > C0402S221K5RACTU
C0402S221K5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for C0402S221K5RACTU distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
C0402S221K5RACTU KEMKT SMD 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
C0402S221K5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402S221K5RACTU CAP CER 220PF 50V 10 X7R 0402 1458900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0402S221K5RACTU standard package with RoHS 45450 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0402S221K5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 220pF 10 X7R Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com