Location : Home > C > C0402S221K3RACTU
C0402S221K3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for C0402S221K3RACTU distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
C0402S221K3RACTU KEMKT SMD 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
C0402S221K3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402S221K3RACTU standard package with RoHS 45350 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0402S221K3RACTU CAP CER 220PF 25V 10 X7R 0402 1459000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0402S221K3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 220pF 10 X7R Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com