Location : Home > C > C0402C563K9RACTU
C0402C563K9RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C563K9RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C563K9RACTU RoHS Compliant 38364 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C0402C563K9RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 56000pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0402C563K9RACTU CAP CER 0.056UF 6.3V X7R 0402 699600 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0402C563K9RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3volts 56000pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com