Location : Home > L > LNX2V682MSEG
LNX2V682MSEG
Share on FacebookShare on Facebook
LNX2V682MSEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNX2V682MSEG CAP ALUM 6800UF 350V 20 SCREW 22232 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LNX2V682MSEG Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 350volts 6800uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com