Location : Home > C > C0402C560K3GACTU
C0402C560K3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C560K3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C560K3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 56pF C0G 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0402C560K3GACTU RoHS Compliant 38724 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C0402C560K3GACTU standard package with RoHS 45380 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0402C560K3GACTU CAP CER 56PF 25V 10 NP0 0402 1221300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com