Location : Home > C > C0402C470K8GACTU
C0402C470K8GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C470K8GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C470K8GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 47pF C0G 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0402C470K8GACTU RoHS Compliant 38824 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C0402C470K8GACTU standard package with RoHS 46130 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0402C470K8GACTU CAP CER 47PF 10V 10 NP0 0402 1221400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com