Location : Home > C > C0402C102K5GACTU
C0402C102K5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C102K5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C102K5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF 10 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0402C102K5GACTU CAP CER 1000PF 50V 10 NP0 0402 700600 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0402C102K5GACTU CAP CER 1000PF 50V 10 NP0 0402 805800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C0402C102K5GACTU CAP CER 1000PF 50V 10 NP0 0402 805800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0402C102K5GACTU CAP CER 1000PF 50V 10 NP0 0402 700600 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C0402C102K5GACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk