Location : Home > B > B32676E4206K
B32676E4206K
Share on FacebookShare on Facebook
B32676E4206K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32676E4206K Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B32676E4206K . 75880 brenda@hon 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
B32676E4206K Film Capacitors 20uF 450volts 10 37.5mmL/S 1.0mmL/D Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32676E4206K CAP FILM 20UF 450VDC RADIAL 689900 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B32676E4206K Film Capacitors 20uF 450volts 10 37.5mmL/S 1.0mmL/D Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B32676E4206K CAP FILM 20UF 450VDC RADIAL 699900 EPCOS Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.