Location : Home > B > BZX84J-C6V2,115
BZX84J-C6V2,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84J-C6V2,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84J-C6V2,115 DIODE ZENER 6.2V 550MW SC-90 139610 NXP 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX84J-C6V2,115 DIODE ZENER 6.2V 550MW SC-90 261990 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84J-C6V2,115 DIODE ZENER 6.2V 550MW SC-90 139610 NXP NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BZX84J-C6V2,115 DIODE ZENER 6.2V 550MW SC-90 157259 NXP 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BZX84J-C6V2,115 DIODE ZENER 6.2V 550MW SC-90 687000 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-162-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-162-41-006101 Preci-Dip 147410 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-162-41-006101 Preci-Dip 288670 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38315-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38315-10-0 IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38315-10-0 NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325132-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325132-14-0 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
68682-304 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
813-22-022-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 22 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-022-30-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-022-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-022-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 22 POS .137 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
813-22-022-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 22 POS .137 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
350-80-123-00-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 23 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
350-80-123-00-006101 Preci-Dip 147490 2016+ CONN HDR 23POS T/H 0.100 TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-123-00-006101 Preci-Dip 279050 2016+ CONN HDR 23POS T/H 0.100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395345524 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)