Location : Home > B > BZX84J-C12,115
BZX84J-C12,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84J-C12,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84J-C12,115 DIODE ZENER 12V 550MW SC-90 139310 NXP 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX84J-C12,115 DIODE ZENER 12V 550MW SC-90 261690 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84J-C12,115 DIODE ZENER 12V 550MW SC-90 139310 NXP NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BZX84J-C12,115 DIODE ZENER 12V 550MW SC-90 156959 NXP 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BZX84J-C12,115 DIODE ZENER 12V 550MW SC-90 686700 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-93-046-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
325120-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325120-13-0 IC 59960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-93-950-41-008000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD
116-93-950-41-008000 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
116-93-950-41-008000 IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-93-950-41-008000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147570 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-93-950-41-008000 Mill-Max Manufacturing Corp. 272900 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430202-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
8QCV-06-006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
8QCV-06-006 IC 56820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1702360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1702360000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1702360000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 4POS 7.50MM TPC Global Service Co.Ltd.
1702360000 Weidmuller 147150 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 7.5MM Unitronix Electronics Limited
SSW-129-02-S-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
430503-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
690367291076 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
33481-0401 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.138" (3.50mm)
33481-0401 Molex 15000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
33481-0401 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
33481-0401 Molex 15000 15+ connector Futune Electronics Co.Limitd
33481-0401 Molex Connector Corporation 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
0022283340 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin