Location : Home > B > BZX84C6V8-TP
BZX84C6V8-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C6V8-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C6V8-TP DIODE ZENER 350MW 6.8V SOT23 139350 Micro Commercial Co 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX84C6V8-TP DIODE ZENER 350MW 6.8V SOT23 241580 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C6V8-TP DIODE ZENER 350MW 6.8V SOT23 139350 Micro Commercial Co NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BZX84C6V8-TP DIODE ZENER 350MW 6.8V SOT23 156999 Micro Commercial Co 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386007508 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate