Location : Home > A > ASD1-40.000MHZ-EC-T3
ASD1-40.000MHZ-EC-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASD1-40.000MHZ-EC-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASD1-40.000MHZ-EC-T3 OSC XO 40.000MHZ HCMOS SMD 62195 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASD1-40.000MHZ-EC-T3 OSC XO 40.000MHZ HCMOS SMD 87990 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASD1-40.000MHZ-EC-T3 OSC XO 40.000MHZ HCMOS SMD 57469 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASD1-40.000MHZ-EC-T3 OSC XO 40.000MHZ HCMOS SMD 87990 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387205103 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws