Location : Home > B > BZX84C4V7ET1G
BZX84C4V7ET1G
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C4V7ET1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C4V7ET1G Originalnew 20000 ONSemicond 2014+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
BZX84C4V7ET1G Originalnew 20000 ONSemicond 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
BZX84C4V7ET1G ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX84C4V7ET1G DIODE ZENER 4.7V 225MW SOT-23 241820 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZX84C4V7ET1G 22455 ON 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
BZX84C4V7ET1G standard package with RoHS 46600 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-040-10-268101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-040-10-268101 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-040-10-268101 Preci-Dip 147560 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
803-87-066-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2-880584-1 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Green Closed Top, Grip 0.100" (2.54mm) Gold
2-880584-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2-880584-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-880584-1 Tyco Electronics 8000 2012+ SHUNT CONN. ASSY Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2-880584-1 Tyco Electronics 8000 2012+ SHUNT CONN. ASSY TPC Global Service Co.Ltd.
411-87-238-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
411-87-238-41-001101 IC 56330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
411-87-238-41-001101 Preci-Dip 157480 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
411-87-238-41-001101 Preci-Dip 298810 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1961232 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1961232 Phoenix Contact 147880 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1961232 Phoenix Contact 298250 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1944310000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1944310000 Weidmuller 147010 2016+ BLZP 5.08/24/180F SN OR BX Unitronix Electronics Limited
821-22-060-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 60 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-060-10-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-060-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-060-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 60POS SNGL .236 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-060-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 60POS SNGL .236 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd