Location : Home > B > BZX84C24ET1G
BZX84C24ET1G
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C24ET1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C24ET1G ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX84C24ET1G DIODE ZENER 24V 225MW SOT-23 241830 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZX84C24ET1G standard package with RoHS 46270 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
346-83-156-41-035101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
LPPB292NFSP-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
LPPB292NFSP-RC IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LPPB292NFSP-RC NEW 78310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB292NFSP-RC Sullins Connector Solutions 147860 2016+ CONN HEADER .050 58POS Unitronix Electronics Limited
0015453152 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
805-43-090-10-012000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 90 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1718339 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)