Location : Home > B > BZX84C33S-7-F
BZX84C33S-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C33S-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C33S-7-F ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX84C33S-7-F DUAL 200mW SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
BZX84C33S-7-F RoHS Compliant 40084 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX84C33S-7-F standard package with RoHS 46540 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX84C33S-7-F DIODE ZENER DUAL 33V SOT363 242390 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430100-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1037720000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 12-30 AWG
1037720000 38404 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
1037720000 38404 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1037720000 Distributor 101030 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1037720000 Weidmuller 147260 2016+ CONN TERM BLK HEX RAIL MNT WM GY Unitronix Electronics Limited
20021323-00072D4LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021323-00072D4LF Amphenol FCI 147050 2016+ CONN RCPT 72POS SMD B/E GOLD Unitronix Electronics Limited
20021323-00072D4LF Amphenol FCI 287810 2016+ CONN RCPT 72POS SMD B/E GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-83-230-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-230-41-002101 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-83-230-41-002101 Preci-Dip 147710 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-230-41-002101 Preci-Dip 288070 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-SS-002-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 2 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-SS-002-30-001191 38514 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
811-SS-002-30-001191 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-SS-002-30-001191 Semiconductor 21553 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
811-SS-002-30-001191 STOCK 45600 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
53894-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 1 Position Rectangular Housing Connector Self Mating Red
53894-4 STOCK 46130 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
53894-4 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
53894-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HOUSING POWER LOCK 1POS RED EKT Electronics Co., Ltd
53894-4 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SEFX-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
SEFX-8 Curtis Industries 157030 2016+ CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.25 Unitronix Electronics Limited
SEFX-8 IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SEFX-8 NEW 97390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1846350000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)