Location : Home > S > SIT3822AI-2B-25EX
SIT3822AI-2B-25EX
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3822AI-2B-25EX distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3822AI-2B-25EX OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 57739 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3822AI-2B-25EX OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 98650 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
432115-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
432115-09-0 IC 59140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
326-83-122-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-122-41-001101 IC 59320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
326-83-122-41-001101 Preci-Dip 146960 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
326-83-122-41-001101 Preci-Dip 287930 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-1546105-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5-1546105-6 TE Connectivity AMP Connectors 157680 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
5-1546105-6 TE Connectivity AMP Connectors 298970 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com