Location : Home > B > BZX84C24TS-7-F
BZX84C24TS-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C24TS-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C24TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 24V SC70-6 241580 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C24TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 24V SC70-6 591600 Diodes Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BZX84C24TS-7-F ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1502810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1502810000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1502810000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLT 5.08 12POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1502810000 Weidmuller 147570 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
SSQ-104-03-S-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
SIB-108-02-F-S-LC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 8 Position Spring Compression Contact, Non-Gendered Connector Surface Mount
SIB-108-02-F-S-LC IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIB-108-02-F-S-LC NEW 77310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIB-108-02-F-S-LC SAMTEC 1670 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
SIB-108-02-F-S-LC Samtec Inc. 147650 2016+ CONN INTERFACE ONE PC .1 8POS Unitronix Electronics Limited
1-535598-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-535598-0 IC 56510 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-535598-0 TE Connectivity AMP Connectors 297670 2016+ CONN RCPT 20POS .100 DUAL T/H AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-535598-0 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-535598-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 20POS .100 DUAL T/H AU EKT Electronics Co., Ltd
811-22-030-30-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 30 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-030-30-004101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-030-30-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-030-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157540 2016+ CONN SPRING CONT 30 POS .236 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-030-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. 277530 2016+ CONN SPRING CONT 30 POS .236 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1357560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1357560000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1357560000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLA 17P B OR TPC Global Service Co.Ltd.
1357560000 Weidmuller 157170 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
852-80-004-30-002191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Tin
852-80-004-30-002191 IC 56050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
852-80-004-30-002191 Preci-Dip 147120 2016+ CONN HDR 4POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
852-80-004-30-002191 Preci-Dip 288390 2016+ CONN HDR 4POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7-928344-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.197" (5.00mm)