Location : Home > B > BZX84C22TS-7-F
BZX84C22TS-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C22TS-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C22TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 22V SC70-6 242460 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C22TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 22V SC70-6 591700 Diodes Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BZX84C22TS-7-F Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-074-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 74 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
13-142 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws