Location : Home > B > BZX84C18TS-7-F
BZX84C18TS-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C18TS-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C18TS-7-F RoHS Compliant 39744 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX84C18TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 18V SC70-6 242260 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C18TS-7-F standard package with RoHS 46820 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-020-10-216101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2-147106-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin-Lead
2-147106-0 IC 56600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
24-3508-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
24-3508-31 Aries Electronics 147870 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-3508-31 Aries Electronics 147730 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-3508-31 Aries Electronics 291950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1762043001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1762043001 Weidmuller 147290 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1762043001 Weidmuller 297690 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325003-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325003-19-0 IC 59860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
821-22-028-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 28 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-028-10-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-028-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-028-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 28POS SNGL .217 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
TSW-112-14-L-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TSW-112-14-L-S IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSW-112-14-L-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
TSW-112-14-L-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN HEADER 12POS .100 SGL GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
TSW-112-14-L-S STOCK 163370 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2-1586842-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount Tin
M80-6912098 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 20 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm)
M80-6912098 21433 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
M80-6912098 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M80-6912098 NEW 88490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284511-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-284511-3 TE Connectivity AMP Connectors 157050 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1-284511-3 TE Connectivity AMP Connectors 299010 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284511-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 13POS 3.81MM GRN TPC Global Service Co.Ltd.
42460-3 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated
41482 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male Screw, Rivet, Stud Connector Non-Insulated