Location : Home > B > BZX84C16TS-7-F
BZX84C16TS-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C16TS-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C16TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 16V SC70-6 242160 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C16TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 16V SC70-6 592000 Diodes Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BZX84C16TS-7-F Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20021321-00084D4LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021321-00084D4LF Amphenol FCI 147350 2016+ CONN RCPT 84POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
20021321-00084D4LF Amphenol FCI 287830 2016+ CONN RCPT 84POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
851-83-020-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
851-83-020-20-001101 IC 56650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-020-20-001101 Preci-Dip 147340 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-020-20-001101 Preci-Dip 288010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546518-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1546518-4 IC 57570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546518-4 TE Connectivity AMP Connectors 157190 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1546518-4 TE Connectivity AMP Connectors 298990 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929984-01-27-RK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
929984-01-27-RK 3M 147340 2016+ CONN SOCKET 27POS STR .100 TIN Unitronix Electronics Limited
929984-01-27-RK 3M 298710 2016+ CONN SOCKET 27POS STR .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929984-01-27-RK IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1922679 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 90¡ã Panel Mount
1922679 Phoenix Contact 147540 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1922679 Phoenix Contact 297550 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
150238-5022-TB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
150238-5022-TB 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
150238-5022-TB 3M 298450 2016+ CONN SOCKET 2MM 38POS R/A 30GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76308-103 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
76308-103 Amphenol FCI 298950 2016+ CONN RCPT 3POS T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com