Location : Home > B > BZX84C18ET1
BZX84C18ET1
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C18ET1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C18ET1 DIODE ZENER 18V 225MW SOT-23 241640 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZX84C18ET1 2013+ 10000 ONSEMI 2013+ WLParts Electronics ltd
BZX84C18ET1 22455 ON 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMSZ3V6T1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD123
MMSZ3V6T1G LRC 16000 14-15+ SOD123 Nego IC Co.Doris@negoic.com
MMSZ3V6T1G ON 73500 2016 SOD123PBFR Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MMSZ3V6T1G ONSemicond 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
6WWV-03-006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
6WWV-03-006 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0386007603 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1972800000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole