Location : Home > B > BZX84C10ET1
BZX84C10ET1
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C10ET1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C10ET1 DIODE ZENER 10V 225MW SOT-23 8000 ON Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387290260 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
0386314403 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws