Location : Home > B > BZX84C18-7
BZX84C18-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZX84C18-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZX84C18-7 DIODES SOT23 RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C18-7-F DIODES SOT23 9000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C18-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C18-7 standard package with RoHS 46250 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
BZX84C18-7 DIODE ZENER 18V 350MW SOT23-3 231590 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C18-7 SOT23 3000 DIODES 16+ NEW Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
BZX84C18-7 Original&New 28000 DIODES 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3244025 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 12-28 AWG
3244025 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3244025 Phoenix Contact 146940 2016+ MINI FEED-THROUGH TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1825373-6 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
1825373-6 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1825373-6 TE Connectivity AMP Connectors 147140 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
1825373-6 TE Connectivity AMP Connectors 287990 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com