Location : Home > 7 > 7Q24002001
7Q24002001
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
960126-8100-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
831-87-045-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-87-045-10-001101 Preci-Dip 147870 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-045-10-001101 Preci-Dip 287490 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
24-6508-212 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
24-6508-212 Aries Electronics 146930 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-6508-212 Aries Electronics 291150 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1638140000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1638140000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 270 12POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1638140000 Weidmuller 147060 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1638140000 Weidmuller 298750 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com