Location : Home > B > BZX84C13S-7-F
BZX84C13S-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C13S-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C13S-7-F RoHS Compliant 40074 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX84C13S-7-F DIODE ZENER DUAL 13V SC70-6 241830 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C13S-7-F standard package with RoHS 46770 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX84C13S-7-F Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2029156-6 IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546211-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-1546211-6 IC 57650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546211-6 TE Connectivity AMP Connectors 157080 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1546211-6 TE Connectivity AMP Connectors 297570 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929984-01-24 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929984-01-24 3M 8000 2012+ CONN RCPT 24POS STR .100 TIN EKT Electronics Co., Ltd
929984-01-24 3M 8000 2012+ CONN RCPT 24POS STR .100 TIN TPC Global Service Co.Ltd.