Location : Home > H > HIF3F-60PA-2.54DSA(71)
HIF3F-60PA-2.54DSA(71)
Share on FacebookShare on Facebook
HIF3F-60PA-2.54DSA(71) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HIF3F-60PA-2.54DSA(71) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
39870-0110 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
39870-0110 IC 59780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
39870-0110 Molex Connector Corporation 157070 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
39870-0110 Molex Connector Corporation 297950 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
39860-0206 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
39860-0206 IC 59460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
39860-0206 Molex Connector Corporation 157410 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
39860-0206 Molex Connector Corporation 298350 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MDF7-14D-2.54DSA(55) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
MDF7-14D-2.54DSA(55) Hirose 120000 16+ 16+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
MDF7-14D-2.54DSA(55) Hirose 120000 2016+ HRS Connector New&Original parts EKT Electronics Co., Ltd
MDF7-14D-2.54DSA(55) IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-120-41-205101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
310-87-120-41-205101 Preci-Dip 157250 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
433113-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
3-641203-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
3-641203-7 TE Connectivity AMP Connectors 298790 2016+ CONN HEADER 7POS VERT .156 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-641203-7 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3-641203-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 7POS VERT .156 GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-1747145-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector Through Hole, Right Angle Gold
1-1747145-5 TE Connectivity AMP Connectors 147320 2016+ DZ5200 HDR ASSY 4P 10.16MM PITCH Unitronix Electronics Limited
1-1747145-5 TE Connectivity AMP Connectors 289850 2016+ DZ5200 HDR ASSY 4P 10.16MM PITCH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1796160 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
281273-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
281273-2 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
0395240024 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)