Location : Home > B > BZX84B8V2LT1
BZX84B8V2LT1
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84B8V2LT1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84B8V2LT1 SOT-23-3 850000 ONSemicond 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
BZX84B8V2LT1 DIODE ZENER 8.2V 225MW SOT-23 241510 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A38131204 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws
A38131204 500 2011+ROHS ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
A38131204 Eaton 157380 2016+ CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.437 Unitronix Electronics Limited
A38131204 IC 40370 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A38131204 NEW 79090 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
103911-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
1081750000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)